Shkarkohen 3 inspektorë të Tatimores, ja për çfarë akuzohen!

Janë shkarkuar tre inspektorë të Drejtorisë së Hetimit Tatimor, në Tiranë. Mësohet se, 3 inspektorët akuzohen për shpërdorim detyre. Që të tre ushtronin korrupsion pasiv, gjatë kohës që ishin në krye të detyrës. Ndërkohë Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve, kërkon që çdo inspektor të zbatojë ligjin./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Autorja e Harry Potter: Rregullat për të qenë të suksesshëm!

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.