Shikoni si e feston golin e Anglisë Dua Lipa!

Anglia arriti të shënonte një gol ndaj Kroacisë në ndeshjen e sotme dhe për këtë ka festuar shumë këngëtarja Dua Lipa.

Ndonëse nuk arriti të shkonte në finale, goli i Trippier në minutën e 5-të bëri që Anglia të qëndronte për pak caste në avantazh.

LEXO DHE :  Dokumentet/ Dhjetëra fëmijë kosovarë ndodhen në kampet e Sirisë

Edhe pse ishte duke udhëtuar me makinë,

Dua Lipa po shihte ndeshjen dhe ka treguar nëpërmjet rrjeteve sociale se ishte shumë e lumtur.

Ndërkohë, në ndeshjen finale të Kupës së Botës do të jenë Kroacia dhe Franca./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.