Shikoni sa ka ndryshuar Xhansu e “Fate të Kryqëzuara”!

Ajo i është futur për herë të parë rrugës së aktrimit në moshën 15-vjecare dhe ky ishte në rolin si Xhansu nga seriali “Fate të Kryqëzuara”. Me një butësi dhe një sjellje të mirë që kishte në serial aktorja e njohur fitoi shpejt dashurinë e publikut. Leyla Tanlar tani është 20 vjec dhe është shndërruar në një nga yjet e rinj të serialeve turke. Markat më të njohura, serialet janë në ndjekje të aktores së re. së fundmi ajo ka luajtur në krah të aktorit të njohur si Ezel, Kenan Imirzalioglu në serialin historik “Mehmet Bir Cihan Fatihi”. Ajo I është bashkuar shumë fondacioneve për të ndihmuar të gjithë ata që kanë nevojë./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Këto modele këpucësh do të jenë trend gjatë 2019!

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.