Shikoni pse Lori Hoxha i urren disa vajza!

Lori Hoxha është një ndër femrat më seksi shqiptare dhe më me stil. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë është frymëzim për  vajzat e reja, për stil që ajo ka dhe mënyrën si ajo vishet.

Si trashëgimtarja e pasur e Top Channel, Lori zgjedh t’i kalojë pushimet në vënde shumë të shtrenjta dhe ekzotike. Edhë këtë herë ajo ka zgjedhur të shijojë disa ditë pushimi, në vende të nxehta dhe tropikale.

Por, gjatë pushimeve të saj e ka shqetësuar diçka në lidhje me vajzat. Në Instastory, ajo ka bërë një pyetje në lidhje me faktin e përdorimit të alkoolit dhe cigares nga vajzat.

LEXO DHE :  Foto/ Shihni në çfarë kushtesh gatuhet të Llogaranë tonë të dashur!

“A është e çuditshme që unë i urrej vajzat kur pinë birrë apo cigare”? ka thënë Lori. Ndërsa, në një postim tjetër ka shkruar: “Unë gjithashtu nuk i kuptoj vajzat që bëjnë manikyr, vetëm pse dy thonjë janë ndryshe nga të tjerët, por nejse, kjo është çështje për t’u diskutuar një herë tjetër”./D.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.