Shikoni këto 25 ide se si të transformoni kopshtin tuaj në mrekulli

Kopshti është hapësira e shtëpisë ku dalim zakonisht dhe relaksohemi, pas një dite të gjatë pune. Që ta keni oborrin tuaj komod dhe me një pamje të këndshme merruni disa minuta pasditeve me të, që t’i jepni pamje tjetër e të duket më bukur.

Dritare.net ka gjetur 25 ide interesante që do e kthejnë oborrin tuaj një imazh parajse.

Një stol prej druri

 

Rrugica  me gurë që ndriçojnë

Super dekor 

Dyshek pikniku i punuar me dorë

Tavolina e kafesë me bazë metalike

Model i veçantë me tulla

Zbukuroni rrënjët e luleve me boçe pishe

LEXO DHE :  PSG shpallet zyrtarisht kampion, pa nisur ende ndeshjen finale

Perde e thjeshtë që ju mbron diellin 

Model shumë i bukur i punuar me gurë

Pllaka shumëngjyrëshe

Modele të valëzuara

Bëhuni kreativ me shishe 

Ripërdorni mjetet e vjetra për të dekoruar kopshtin 

Rrugicë me tulla të kuqe, perfekte

Gdhend modele në pllaka guri

Pishinë para shtëpisë, mos e ëndërroni bëjeni realitet

Kuti rëre e palosshme 

Tendë për fëmijët 

Bëjini dhe zogjtë tuaj të lumtur

Një mini fshat në kopshtin tuaj

Konturet me tulla

Lisharse nga një skateboard vjetër

Lyeni gurët me ngjyra 

Ide fantastike për të larë dhe qetësuar këmbët

Patate në vazo/A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.