Shikoni disa nga tortat më qesharake dhe të çuditshme!

Tortat është simbol i ditëlindjeve dhe festave. Nëse ju porosisni një tortë të veçantë, me siguri nuk do e harroni kurrë. Tani, njerëzit veç urimit që shkruajnë sipër tortës, kanë gjetur mënyra të tjera për t’u argëtuar dhe bërë shaka. Shikoni në galerinë më poshtë tortat më unike./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  “Rroftë Dako, rroftë PS”, kryebashkiaku i Durrësit i përgjigjet Avdylajt


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.