Shikojini këto foto dy herë, sepse nuk janë siç duken!

Gjërat nuk janë siç duken. Sytë dhe mendja janë bërë të suksesshme duke luajtur me ne. Ne shohim atë që duam të shohim dhe më një shikim të shpejtë krijojmë iluzione optike. Iluzionet i bëjnë pamjet nga normale në të çuditshme. Dritare.net ju sjell disa foto, të cilat ju duhet t’i shikoni dy herë për t’i kuptuar. Në galeri gjeni foto./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  E quajnë, hajdut brez pas brezi/ Shehaj i PD, nga Kukësi në Jalë, por nuk i ecënLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.