Shihni veshjet më skandaloze të Kim Kardashian!

Kim Kardashian është padyshim një nga ikonat e modës. Por ajo është edhe një nga më famëkeqet e modës, për shkak të veshjeve, me të cilat eksploron herë pas here.

Nëse e doni, apo e urreni, ne sigurisht nuk mund ta fshehim, Kim guxon shumë me stilin e saj.

LEXO DHE :  Grabitja në Rinas/ Lleshaj: Ngjarja do të zbardhet, lekët mund të jenë djegur

Por sigurisht ka edhe disa raste, kur stilisti, ose vet Kim nuk ka pasur një ide të mirë për sa i takon zgjedhjes së veshjes.

Dritare.net ka sjellë për ju veshjet më skandaloze të Kim Kardashian. Mos i humbisni!/K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.