Shihni si u veshën vipat në MTV Video Music Awards

Çmimet e MTV Video Music Awards të së hënës së mbrëmshme nuk zhgënjyen, pasi Kylie Jenner, Jennifer Lopez dhe Nicki Minaj goditën me veshjet e tyre duke filluar nga më magjepset deri tek më skandalozet. Ndërsa Rita Ora shkelqeu me veshjen e saj transparente. Shihni fotot që sjell për ju dritare.net/

LEXO DHE :  Topalli: Basha shiti PD-në për 14 milionë euro që i dha kryeministri

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.