Shihni sa bukur e uron Getoari, Marinën për datëlindje!

Dita e sotme është shumë e veçantë për moderatoren shqiptare, Marina Vjollca. Sot Marina feston datëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë, Geti, bashkëshorti ka përzgjedhur t’i shprehë dashurinë, bashkëshortes së tij.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, të publikuar fiks sapo shkoi ora 00:00, Geti ia shpreh Marinës dashurinë, me një dedikim të veçantë.

LEXO DHE :  Shah Moskës! Uashingtoni zbulon të gjitha planet sekrete të Kremlinit për të shmangur dorëzimin e Millosheviçit

 “Për botën, ti mund të jesh thjesht një person, por për mua ti je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime.” ,-ka shkruar Geti.

Çifti nuk ka shumë kohë që është martuar dhe duket se, dashuria e tyre vazhdon të jetë e zjarrtë dhe e bukur, si në fillim./K.C/Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.