Shihni në foto momentet më të bukura të ndeshjes Brazil –Belgjikë

Pavarësisht rezultatit ndeshja Belgjik-Brazil dhuroi momente shumë të bukura dhe drithëruese, dritare. net sjell disa nga këto momente për ju në foto. V.D/Dritare.net

 

LEXO DHE :  Ja veshjet që veshi Meghan Markle, për të fshehur shtatzëninë!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.