Shihni në foto momentet më të bukura të ndeshjes Brazil –Belgjikë

Pavarësisht rezultatit ndeshja Belgjik-Brazil dhuroi momente shumë të bukura dhe drithëruese, dritare. net sjell disa nga këto momente për ju në foto. V.D/Dritare.net

 

LEXO DHE :  Berisha thirrje socialistëve: Largojeni Ramën sa më parë!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.