Shifrat e çmendura/ Inter-Barcelona thyen rekordin e të ardhurave

Supersfida mes Interit dhe Barcelonës do të regjistrojë të ardhurat më të mëdha të historisë së futbollit Italian, që kapin shofrën e 5.8 milionë euro.

Inter do të presë Barcelona-n në mbrëmjen e së martës në San Siro për ndeshjen e fazës së grupeve të Champions League.

LEXO DHE :  Princ Charles: Ja frika që kam për foshnjën e Meghan dhe Harryt!

Nëpërmjet faqes zyrtare në Tëitter, Inter ka konfirmuar shifrën e frikshme që do të fitojë nga shitjet e biletave. 5.7 mln euro është një shifër rekord e të ardhurave për një klub Italian./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.