Shënon golin e parë për Juventusin, Ronaldo tanimë flet italisht: Një ditë emocionuese 

Ish-ylli i Real Madrid, tanimë lojtar i juventusit, Kristiano Ronaldo ka luajtur ndeshjen e parë me skuadrën italiane.

Ndeshja është luajtur mes Juventus A dhe Juventus B, një sfidë tradicionale e skuadrës.

Ronaldo, ka gjetur golin në portën e kundërshtarit në minutën e 8, dhe menjëherë pas sfidës, ai në gjuhë italiane ka shprehur emocionet për këtë ndeshje.

LEXO DHE :  Bëni mirë të hiqni dorë nga këto veshje, edhe pse janë të modës!

“Një ditë emocionuese në një atmosferë të veçantë që tregon historinë fituese te Juves. Faleminderit të gjithë tifozëve për afeksionin e madh.”-shkruan Ronaldo./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.