Shembja e Teatrit/ Erion Veliaj zhvillon sot dëgjesë me artistët

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, do të zhvillojë ditën e sotme një dëgjesë me komunitetin e artistëve për çështjen e ndërtimit të teatrit të ri.

Veliaj deklaroi se paraditen e sotme në orën 11:00 ai do të bashkëbisedojë me artistët për këtë propozim që pritet t’i japë qytetarëve të Tiranës një teatër dinjitoz./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Princi Harry dhe Meghan s’do ta kenë kujdestarinë e fëmijëve të tyre

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.