Shembja e Teatrit/ Erion Veliaj zhvillon sot dëgjesë me artistët

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, do të zhvillojë ditën e sotme një dëgjesë me komunitetin e artistëve për çështjen e ndërtimit të teatrit të ri.

Veliaj deklaroi se paraditen e sotme në orën 11:00 ai do të bashkëbisedojë me artistët për këtë propozim që pritet t’i japë qytetarëve të Tiranës një teatër dinjitoz./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  AKEP: Ja portalet që duhet të regjistrohen ose të mbyllen brenda tre ditësh!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.