Shehrazadja aktorja që nuk ndryshon kurrë!

Aktorja e njohur si Shehrazade nga seriali “1001 Net” Berguzar Korel është një nga aktoret që nuk ka ndryshuar shumë dhe që është me një bukuri natyrale dhe pa ndërhyrje. Dritare.net informon se ditën e sotme nëna e aktores ka postuar një foto të saj së bashku me familjen dhe që është pothuajse e njëjtë me gjendjen e ditëve të sotme të aktores. Në foto duket qartë se për të kanë ecur vetëm vitet dhe se ajo është po e njëjta. Të gjithë fansat e aktores e kanë përgëzuar aktoren për pamjen që ka mbajtur pa ndonjë ndërhyrje gjatë viteve./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Shef Alfred Marku, sjell “Dashuri Fisnike”, një recetë kuzhine për të mos u humburPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.