Sërish tërmet, ja ku u zhvendosën lëkundjet!

Pas tërmetit të fuqishëm, të një jave më parë, që trondit të gjithë Tiranën, tërmete të tjera janë regjistruar gjatë natën së sotme, në zona të ndryshme të vendit.

Nga IGJEUM, mësohet se 3 tërmet të tjera janë regjistruat mesnatën e sotme.

LEXO DHE :  Ambasadori austriak për opozitën aktuale: Shpërdoroi një mundësi të mirë

Gjithashtu mësohet se, këtë herë epiqendra e tërmetit është zhvendosur drejt Fushë-Krujës dhe Korçës. Lëkundja e fundit është regjistruar në orën 03:37, të mëngjesit të sotëm./K.C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.