Seks në mes të detit, policia arreston katër të rinjtë

Disa djem shqiptarë janë bërë pjesë e një skene të paparë të ndodhur në plazhin e Cape Cod të Shteteve të Bashkuara, ku katër të rinj, një prej të cilëve mendohet se është shqiptar janë arrestuar nga policia. Katër të rinjtë u ndaluan nga policia pasi u kapën duke kryer marrëdhënie seksuale në det. Të rinjtë e moshës 18 deri në 20 vjeç, u detyruan me forcë të dilnin nga deti pasi u pikasën nga peshkatarët. Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ.al, shihet momenti kur të rinjtë janë arrestuar, pasi u akuzuan për shkak të kryerjes së marrëdhënieve seksuale në publik. Mësohet se orë më vonë të rinjtë janë liruar. Lajmi është bërë trend në mediat mbarë botërore, të cilat kërkojnë që me anë të kësaj të ndërgjegjësohen dhe njerëzit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.