S’dini ku të shkoni me pushime? Këto janë 8 plazhet më të bukura!

Vera tashme ka filluar dhe të gjithë mezi po presin të shkojnë me pushime. Plazhe ka plot, por për të qenë këtë vit më ndryshe duhet të vizitoni plazhe të pastra dhe të bukura, dhe jo plazhe të zakonshme.

Pushimet pothuajse bëhen njëherë në vit, kështu ja vlen të shkojmë në një vend të bukur dhe të shtrenjtë, siç janë plazhet që dritare.net ka sjellë më poshtë.

LEXO DHE :  Rrëfimi i Ambasadorit italian: Detyra si ish-prokuror dhe puna me Borselinon dhe Falconen

1. Baia do Sancho, Brazil

Baia do Sancho

2. Grace Bay, Karaibe

Grace Bay

3. Eagle Beach, Aruba, Karaibe

Eagle Beach

4. Playa Paraiso, Kubë

Playa Paraiso

5. Siesta Beach, Florida

 Siesta Beach

6. La Concha Beach, Spanjë

La Concha Beach

7. Playa Norte, Meksikë

Playa Norte

8. Radhanagar Beach, Indi

Radhanagar Beach

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.