Sarandë/ Ndërron jetë turisti 13-vjeçar

Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë në Sarandë një turist 13-vjeçar, nga Italia. Mësohet se, 13-vjeçari, Lorenzo Kalabreze është ndierë keq teksa po udhëtonte me prindërit e tij dhe një grup prej 30 turistësh italianë, nga Saranda në Korfuz.

LEXO DHE :  Video/ Pa marrë mendimin e fëmijëve, fali vrasësin e gruas së tij

Sapo ka hipur në traget, 13-vjeçari është shprehur se nuk është ndier mirë. Dhe ka ndërruar jetë kur është dërguar në spital.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.