Sarandë/ Ndërron jetë turisti 13-vjeçar

Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë në Sarandë një turist 13-vjeçar, nga Italia. Mësohet se, 13-vjeçari, Lorenzo Kalabreze është ndierë keq teksa po udhëtonte me prindërit e tij dhe një grup prej 30 turistësh italianë, nga Saranda në Korfuz.

LEXO DHE :  Video/ Rama: Ja pamjet nga udhëtimi i parë me Air Albania!

Sapo ka hipur në traget, 13-vjeçari është shprehur se nuk është ndier mirë. Dhe ka ndërruar jetë kur është dërguar në spital.

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.