Sandalet më të rehatshme për këtë verë!

Me vapën e madhe të verës dihet se kemi nevojë të veshim sandale dhe shapka që këmbët të jenë sa më të lirshme. Ka plot modele të ndryshme sandalesh, të sheshta ose dhe pak me të larta.

Related image

Por cilat janë ato të që janë edhe të rehatshme edhe të bukura? Ja u tregon dritare.net. Sandalet që do jenë trend këtë verë janë sandalet pak të larta jo ato të sheshtat fare, pasi e tregojnë trupin më të gjatë sigurisht, por janë tepër të rehatshme dhe shumë të bukura për t’i kombinuar me shumë veshje të ndryshme.

LEXO DHE :  Një milionë shqiptarë mbi 25 vjeç nuk kanë lexuar asnjë libër vitin e kaluar

Në fotogalerinë më poshtë mund të shikoni disa nga modelet këto modele./D.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.