Rusia shkatërron Arabinë Saudite

Ka përfunduar tanimë ndeshja e parë e Kupës së Botës Rusia 2018.

Rusia priti në shtëpi Arabinë Saudite dhe nuk tregoi aspak mëshirë për të duke e mundur me rezultatin e thellë 5-1.

Edhe pse Rusia nuk shihet si ndonjë favorite për titull sot tregoi në fushë se do të luftojë deri në fund./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Pse duhet të hani sa më shumë kunguj, këtë dimër!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.