Rusia shkatërron Arabinë Saudite

Ka përfunduar tanimë ndeshja e parë e Kupës së Botës Rusia 2018.

Rusia priti në shtëpi Arabinë Saudite dhe nuk tregoi aspak mëshirë për të duke e mundur me rezultatin e thellë 5-1.

Edhe pse Rusia nuk shihet si ndonjë favorite për titull sot tregoi në fushë se do të luftojë deri në fund./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Nihan e “Dashuri e Pafund” feston ditëlindjen, ja urimi më i bukur për të!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.