Rusia shënon golin e parë për këtë kampionat duke kaluar në avantazh

Pak minuta pasi ka nisur ndeshja mes Rusisë dhe Arabisë Saudite, Gazinçki ka shënuar për Rusinë.

Ndeshje e vlefshme për Grupin A. Ajo është duke u luajtur në Luzhniki të Moskës.

Formacionet zyrtare të ndeshjes janë:

LEXO DHE :  Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca, pritet nga Meta

Rusia:

Akinfeev, Zhirkov, Ignashevich, Kutepov, Fernandes, Zobnin, Gazinçki, Golovin, Dzagoev, Samedov, Smolov.

Arabia Saudite:

Al Muaiouf, Al Shahrani, Haësaëi, Haësaëi, Al Burayk, Al Shehri, Al Jassim, Al Faraj, Otayf, Al Daësari, Al Sahlaëi. V.D/Dritare.net/

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.