Rusi 2018/ Ju njohim me vajzën më të bukur, që do shihni në ekran gjatë botërorit!

“Procesit sportiv” i është bashkuar  një bukuroshe me emrin Fjoralba Ponari, të cilën do ta shihni gjatë gjithë botërorit Rusi 2018 dhe më tej, bashkë me Edi Manushin.

Nuk është hera e parë që ajo shfaqet në ekran, ju duhet ta keni parë kur ishte edhe imazhi i “The Voice of Albania” në edicionin e 6.

LEXO DHE :  E rëndë në Fushë-Krujë, humb jetën 23-vjeçarja në aksident

Veç televizionit ajo është edhe dentiste, profesion ky që ajo e do shumë.

Në ekran, por edhe në jetën reale, ajo është shumë e ëmbël dhe tërheqëse./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.