Rudina Magjistari, një të dielë ndryshe!

Moderatorja e njohur e televizionit Tv Klan është shumë e angazhuar me emisionin e saj të pasdites “Rudina”, për këtë arsye ajo ka zgjedhur t’i japë vetes një ditë pushim duke e shijuar atë në pranë detit.

LEXO DHE :   5 gjërat që mund të pastroni me vajin e ullirit!

Ditën e dielë moderatorja bukuroshe e ka kaluar ditën e saj të pushimit në plazh dhe fotot i ka ndarë me fansat e saj në Instagram./D.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.