Rrjedhja e gazit, shkrumbohet banesa në Durrës

Një banesë është përfshirë nga zjarri paraditen e sotme në lagjen nr.4 në Durrës si pasojë e  rrjedhjes së gazit nga një bombol gazi.

Në momentin e zjarrit nuk kishte njeri në banesë, por zjarri ka shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Zjarrfikëset në vendngjarje bënë të mundur neutralizimin e flakëve. Vijojnë hetimet për zbardhjen shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes. V.D./Dritare.net/

Komentoni