Ronaldo shënon golin e tretë për Juventusin

Kristiano Ronaldo ka shënuar golin e tretë në ndeshjen mes Juventusit dhe Atletikos së Madridit.

Pesë minuta nga fundi Juventusi është pranë gjysmëfinaleve, pasi Kristiano Ronaldo ka shënuar dhe golin e tretë nga pika e bardhë e penalltisë pas një 11 metërshi të fituar nga Bernardeski./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Presidenti Meta: Gati dorëheqja ime!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.