Rona Nishliu pak para dasmës, thjesht e mrekullueshme

Para pak ditësh këngëtarja Rona Nishliu ka bërë hapin e madhe në jetë, ajo ka vendosur të martohet. Vet këngëtarja e njohur shqiptare ka zgjedhur publikoj pas  disa ditësh foto teksa bëhej gati.

LEXO DHE :  Mbretëresha Elizabeth II feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush!

Në fakt edhe në këtë foto që duket e shkrepur rastësisht, ajo duket e mrekullueshme.

Rona Nishliu u martua më 8 shtator të këtij viti me partnerin e saj Florin, pas lidhjes disa vjeçare të dashurisë.V.D/Dritare.net/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.