Rita Ora puthet në buzë me Bebe Rexhën

Në ndarjen e çmimeve MTV Video Music Awards, Rita Ora ka ditur si të tërheq vëmendjen.

Dhe Rita Ora u shfaq me një fustan të zbukuruar me dantella e temina me shoqen e saj shqiptare, Bebe Rexha.

LEXO DHE :  Emigrantët në Gjermani/ Kush nuk gjen punë për gjashtë muaj merr ekspuls

Më sensasonalja ishte puthja në buzë me këngëtaren tjetër me origjinë shqiptare.

Rita Ora fitoi çmimin për kategorinë “Best Dance” në ceremoninë e çmimeve MTV VMAs, me këngën “Lonely Together” në bashkëpunim me Avicii.

V.D/Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.