Rita Ora puthet në buzë me Bebe Rexhën

Në ndarjen e çmimeve MTV Video Music Awards, Rita Ora ka ditur si të tërheq vëmendjen.

Dhe Rita Ora u shfaq me një fustan të zbukuruar me dantella e temina me shoqen e saj shqiptare, Bebe Rexha.

LEXO DHE :  Milo bën deklaratën e fortë: Mid’hat Frashëri ka bashkëpunuar me Esat Toptanin

Më sensasonalja ishte puthja në buzë me këngëtaren tjetër me origjinë shqiptare.

Rita Ora fitoi çmimin për kategorinë “Best Dance” në ceremoninë e çmimeve MTV VMAs, me këngën “Lonely Together” në bashkëpunim me Avicii.

V.D/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.