Rimëkëmbet Demi Lovato, ajo del nga qendra e rehabilitimit

Demi Lovato është rimëkëmbur pas mbidozës së saj në korrik, dhe nëna e saj, bashkë me motrën, kanë treguar sesi ajo e ka marrë veten dhe është shumë mirë.

Mesa duket Demi ka kaluar fazën e rrezikut dhe i është kthyer jetës normale. Ajo është parë në Beverly Hills, duke na lënë të kuptojmë se ajo ka hapur një kapitull të ri në jetë.

LEXO DHE :  U bllokua në kanionet e Erzenit, 42-vjeçari dërgohet në Spitalin e Traumës

Demi akoma nuk ka dhënë ndonjë deklaratë, për të treguar gjendjen e saj, por të paktën e dimë që ajo është mirë./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.