Revoltohet Paloka: Albert Veliu nuk mund të njollosë Profesor Agron Xhafajn

Nënkryetari i PD Edi Paloka e ka nisur ditën e sotme i rebeluar pas qëndrimit që ka mbajtur qeveria nga ndaj dëshmitarit X, Albert Veliu.

Ja çfarë shkruan ai me ironi  në postimin e tij në rrjetin social “Facebook”: “Palacot: “Albert Veliu nuk është i besueshëm se ka bërë burg për drogë po sidomos ka koeficient të ulët intelektual .Ai nuk mund të njollosë Prof.Dr Agron Geron Xhafajn që burg nuk bëri asnjë ditë,” Ironizon deri në fund nënkryetari i PD./V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  DW: Cili do të jetë qëndrimi i diplomacisë shqiptare për kufijtë Kosovë-Serbi!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.