Reperi i kërkon Samantës të kalojnë natën bashkë. Ja si ia kthen ajo!

Përveçse është një nga këngëtaret më të preferuara në këtë kohë, mesa duket Samanta është shumë e pëlqyer edhe nga fansat meshkuj. Përtej komplimenteve dhe pëlqimit të zakonshëm nga çdo fans, në fakt ka nga ata që krijojnë këngë posaçërisht për të, madje duke i bërë një kërkesë.

Rasti konkret është ai i dy reperave të rinj Qota dhe Juli Osmani, të cilët janë reperët më të rinj të estradës shqiptare. Me këngën e tyre të parë “Hajde dhe ti”, ata kërkojnë të kalojnë natën me Dafinën e Samantën. Mirëpo nëse Dafina ka zgjedhur ta injorojë këtë gjë, Samanta ka reaguar duke e marrë me mjaft sportivitet. Ajo ka preferuar që përgjigjen çunave t’ua japë me një buzëqeshje.

LEXO DHE :  Foto/ Kim Kardashian godet sërish me fustanin e zi, të tejdukshëm

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.