Rashel Kolaneci tërbon jugun, me format e saj fizike

Rashel  Kolaneci është shndërruar  në një nga vajzat më të përfolur të showbizit shqiptar që pas daljes në emisionin “Xing me Ermalin”. Ajo ka tërhequr vëmendjen jo vetëm për bukurinë, por edhe për format fzike, duke u përfolur shpesh për operacione plastike.  Madje shpesh herë është dashur të ndërhyjë doktori i vipave, Skerdi Faria i cili i ka shpjeguar ndjekësve që Rasheli është bukuri natyrale.

LEXO DHE :  Shoqja e ngushtë i vodhi të dashurin motrës, shihni çfarë i bën Kylie Jenner!

Tani që sezoni televiziv ka mbaruar Rashel ka zgjedhur të pushojë në plazhet e jugut. Fotot e saj me bikini, ku bien në sy format e saj bombastike, kanë pushtuar internetin./dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.