Rama zbulon sekretin e fotos me makarona

Kryeministri i vendit Edi Rama u ka dhënë fund hamendësimeve të ndryshme ne lidhje me foton e tij duke ngrënë makarona.

I pyetur në facebook nga një komentues nëse Rama e ka harruar foton kur ai hante makarona në tas, kryeministri është përgjigjur që foton e ka bërë me miqtë në Francë për të qeshur./ dritare.net

LEXO DHE :  Ja rregullat që duhet të dini për takat e larta!

292771 (1)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.