Rama zbulon kush fshihet pas 613 kilogramëve kokainë

“Nuk besoj se në Shqipëri ka mafie. Unë e përsëris që në Shqipëri nuk ka mafie, në kuptimin e mirëfilltë të mafies”, kështu është shprehur kryeministri Edi Rama, në një intervistë për ABC News, teksa është pyetur për kokainës ë kapur në Maminas.

Më tej Rama është shprehur se pas 613 kilogramëve kokainë qëndrojnë eksponentë të rëndësishëm të opozitës sot, që dikur kanë qenë në pushtet.

LEXO DHE :  Kadilli dhe Pampuri të bindur: PD fiton zgjedhjet me ekipin e ri

“Në rastin e 613 kilogramëve kokainë lidhjet të çojnë shumë lartë në hierarkinë e pushtetit të shkuar, që është opozita sot”,- u shpreh Rama. /d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.