Rama, Xhafaj dhe Bushati trokasin gotat me Merkelin, kryeministri: Grua e mrekullueshme!

Kryeministri Edi Rama është takuar sot në Londër me kancelaren gjermane Angela Merkel, gjatë Samitit të Ballkanit Perëndimor.

Kryeministri ka postuar në fotot në rrjetin social ku shkruan “Grua e mrekullueshme, lidere e madhe dhe mik i mirë”.

LEXO DHE :  Rama: Opozita tradhtoi votuesit e saj. Të frikësuar nga drejtësia

Të pranishëm janë edhe ministri i Brendshëm dhe ai i Jashtëm i Shqipërisë, Fatmir Xhafaj dhe Ditmir Bushati./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.