Rama takohet me Trump, ja kërkesa e çuditshme që ka komentuesi!

Kryeministri Edi Rama është takuar me Presidentin e SHBA Donald Trump në samitin e NATOS në Bruksel.

Rama ka publikuar foton me Trump me mbishkrimin “Photo of dhe day” “fotoja e ditës”.

Në foto ne Ramës ka pasur shumë komente nga komentues, por një qytetar ka një kërkesë mjaft të çuditshme.

LEXO DHE :  Emrat/ Deputetët e PD, pro djegies së mandateve!

“Z. Rama i thuaj Trump-it mos t’i mbyllë llotot sepse është e vetmja shpresë për të ikur nga ky vend”,-shkruan komentuesi.

Kujtojmë se Trump ka bërë disa herë thirrje për mbylljen e Lotarisë Amerikane./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.