Rama shkarkon 6 drejtorë të lartë për performancë të ulët

Kryeministri Rama ka  shkarkuar ditën e sotme 6 drejtorë Hipoteke dhe 2 të ALUIZNI për performancë të dobët në punë.

Shkarkimet vijnë pas mbledhjes së kryeministrit Rama me të gjithë drejtorët e Hipotekave dhe ALUIZNI-t.

LEXO DHE :  Ja çfarë bën gruaja e Granit Xhakës gjatë kohës që ai luan!

Ende nuk dihen emrat e drejtorëve të shkarkuar./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.