Rama publikon videon/ Ja si po mbushen spitalet rajonale me specialistë!

Kryeministri i vendit Edi Rama përmes një postimi në facebook ka publikuar një video e cila tregon historinë e mjekut anestezist Ilir Agastra.

Mjeku ka zgjedhur që të punojë në Korçë pas programit të bonuseve në pagë të ofruar nga qeveria shqiptare dhe Ministria e Shëndetësisë.

LEXO DHE :  Foto/ Gjebrea publikon foton: Kjo quhet rrugë nacionale?

“MIRËMËNGJES ?

dhe me këtë tjetër shembull kuptimplotë të suksesit të programit Bonus për Mjekët Specialistë jashtë Tiranës , që po përmbush hap pas hapi qëllimin e plotësimit të boshllëqeve shumëvjeçare të spitaleve rajonale për mjekë specialistë, ju uroj një ditë të mbarë ?”=shkruan Rama./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.