Rama publikon uljen e re të taksave për biznesin e vogël

Kryeministri Edi Rama, këtë mëngjes ka zgjedhur të nxjerr në rrjetin e tij social “Facebook”  një pasqyre të uljes së taksave për biznesin e vogël. Ja çfarë shkruan :

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë pasqyrë të ULJES SË RE TË TAKSAVE për biznesin e vogël, Shoqëritë e Bashkëpunimit Bujqësor dhe investimet në Agroturizëm apo në Energjinë Diellore, ju uroj një javë të mbarë. V.D/Dritare.net/

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë pasqyrë të ULJES SË RE TË TAKSAVE për biznesin e vogël, Shoqëritë e Bashkëpunimit Bujqësor dhe investimet në Agroturizëm apo në Energjinë Diellore, ju uroj një javë të mbarë😉

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 17. Juni 2018

LEXO DHE :  Gazetarja e famshme italiane: Ja si ma anuluan intervistën në Rai, në minutën e fundit!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.