Rama publikon pamjet e rindërtimit, të aksit rrugor Shkodër-Murriqan

Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama, ka zgjedhur ta nisë ditën duke prezantuar pamjet nga aksi rrugor, i rindërtuar, Shkodër-Murriqan.

Rama përmes një video tregon sesi ka qenë, dhe si është transformuar aksi me 12 kilometra gjatësi.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje nga 12 kilometrat e rindërtuara tërësisht të rrugës Shkodër-Murriqan, ju uroj një ditë të mbarë 👍”, shkruan Rama në Facebook./E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje nga 12 kilometrat e rindërtuara tërësisht të rrugës Shkodër-Murriqan, ju uroj një ditë të mbarë 👍

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 7. November 2018

LEXO DHE :  11 fakte interesante rreth festës së Pashkëve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.