Rama publikon në FB historinë, Suada: Nga një punonjëse e thjeshtë, u bëra team lider me 420 mijë lekë

Nëpërmjet një postimi në Facebook, kryeministri i vendit, Edi Rama ka postuar këtë mëngjes, historinë e Suada Cekës,e cila prej dy vjetësh ka qenë e papunë. Pas adresimit në Zyrën  e Punës, ajo është punësuar në një kompani. Rama tregon se si Suada nga një punonjëse e thjeshtë, është ngritur në detyrë duke u bërë një “team lider”.

LEXO DHE :  Basha: Top Channel, shërbëtor i Ramës

 

MIRËMËNGJES 😃

dhe me Suadën, që tregon se si nisja e punës me një rrogë të ulët është baza e rritjes profesionale dhe e ngjitjes së shkallëve të pagesës, për këdo që ka ambicie për më shumë e vullnet të fortë për punë, ju uroj një ditë të mbarë 🌹./K.Ç/dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.