Rama publikon kronikën e RAI3: Ja përmirësimet në sistemin shëndetësor vitet e fundit!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’i përshëndesë shqiptarët me një kronikë, të realizuar nga RAI3, mbi përmirësimet e mëdha të shërbimit shëndetësor vitet e fundit, apo edhe kthimin e mjekëve specialistë në Shqipëri.

 

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë kronikë kuptimplotë (që shyqyr e ka bërë RAI3 se ta kishte bërë ERTV do damkosej si propagandë😂)mbi përmirësimet e mëdha të shërbimit tonë shëndetësor vitet e fundit, apo edhe kthimet (jo vetem ikjet😊) e mjekëve specialistë në Shqipëri, ju uroj një ditë të mbarë 🌹/K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Zbuloni arsyen pse Dua Lipa dhe Rita Ora nuk flasin bashkë!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.