Rama publikon historinë, Gazmiri: Prej 8 muaj isha i papunë, tani marr 400 mijë lekë

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka publikuar historinë e Gazmir Sutës, nga Lezha, i cili prej 8 muaj  ishte i pa punë. Me adresimin te Zyra e Punës, Gazmiri ka gjetur punë në një fabrikë peshku me një rrogë prej 400 mijë lekësh

LEXO DHE :  Arrestohet 31-vjeçarja që vidhte karburante në Fier

 

MIRËMËNGJES dhe me Gazmirin që ka nisur punë në një sektor që po rritet çdo vit dhe presim të ketë një zhvillim të konsiderueshëm në tre vitet e ardhshme, ju uroj një javë të mbarë./K.Ç/dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.