Rama provokon Berishën, ulet në vendin e tij në kuvend

Kryeministri i vendit po merr pjesë në seancën plenare për zgjedhjen e presidentit. Madje ai është ulur pikërisht në vendin e Sali Berishës në kuvend, dhe kur komisioni i votimit ka thirrur emrin e Sali Berishës për të votuar, Rama ka thënë “jam këtu” në emrin e Berishës./ dritare.net

LEXO DHE :  Ja pse nuk duhet t’ia jepni kurrë partnerit, fjalëkalimin e celularit!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.