Rama për vettingun në politikë: Çka zotëroj unë dhe familja ime janë të deklaruara deri në qindarkën e fundit

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin “Open” në Top Channel i pyetur për Vettingun në politikë ai tha se është i hapur dhe pro, duke nisur që nga vetja. “Të gjitha shpenzimet e bëra nga unë familjarisht dhe të gjitha çka ne zotërojmë janë të deklaruara deri në qindarkën e fundit”, tha Rama. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Video/ Basha zhvishet live në Top Channel

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.