Rama për vettingun në politikë: Çka zotëroj unë dhe familja ime janë të deklaruara deri në qindarkën e fundit

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin “Open” në Top Channel i pyetur për Vettingun në politikë ai tha se është i hapur dhe pro, duke nisur që nga vetja. “Të gjitha shpenzimet e bëra nga unë familjarisht dhe të gjitha çka ne zotërojmë janë të deklaruara deri në qindarkën e fundit”, tha Rama. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Konsulli i Shqipërisë, kundër kandidaturës së Blerim Rekës për president të Maqedonisë së Veriut!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.