Rama organizon udhëtimin e dytë me “Lasgushin”, këtë herë ja kush përzgjidhet 

 

Me “Air Albania” sot ka qenë udhëtimi i rradhës, me 100 pensionistë, pas udhëtimit të parë me stundentët e ekselencës.

Në një video të shkurtër të publikuar në Instagaramin e Ramës, dëgjohet teksa një stjuard iu uron udhëtim të mbarë, ndërsa mes tyre shihet edhe Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu./dritare.net

LEXO DHE :  Vajza e Elvis Presley zbulon gjithçka për seksin me Michael Jackson

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.