Rama në QSUT, sërish batuta me zëvendësin: Ju qenkeni si skuadra e Braçes

Kryeministri Rama  sot ka vizituar QSUT për të parë punimet për depon e re të barnave atje. I shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, Kryeministri Rama është njohur me punimet.

Me këtë rast Rama ka kujtur zv.Kryeminitrin e tij Erion Braçen. Teksa ka vizituar edhe pacientët nëpër dhoma, Kryeministri Rama ka bërë edhe batuta me mjekët duke ju thënë se qenkeni si skuadra e Erion Braçes, për faktin se të gjithë mjekët ishin më të shkurtër krahasuar me Kryeministrin. “Shyqyr që na përfaqëson se këtu qenka si me qenë skuadra e Erion Braçes”,-tha Rama. /A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rudina Hajdari me parti të re, ja reagimi i parë nga PD!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.