Rama ka diçka për të thënë për Korçën, në këtë mëngjes

Kryeministri Edi Rama në urimin për ndjekësit e tij në rrjetet sociale, ka zgjedhur një pamje nga qyteti i Korçës. Ashtu si çdo vit, Korça mirëpret festat mes dritave dhe ndryshimeve.

“Mirëmëngjes dhe me këtë kartolinë fantastike nga Korça e rilindur dhe e stolisur për Festat e Fundvitit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama./L.P./Dritare.net

LEXO DHE :  Protestuesit në Shkodër i bllokojnë rrugën Ramës, djegin goma

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.