Rama: Ja çfarë duan kundërshtarët e Arenës Kombëtare!

Kryeministri Edi Rama ka mbrojtur projektin e stadiumit të ri duke postuar në Twitter një foto aktuale të stadiumit, ku shkruan:

“Ja edhe monumenti historik që duan të mbrojnë nga shkatërrimi kundërshtarët e projektit të Arenës Kombëtare…”.

rama

 

Kryeministri vazhdon mbrojtjen e projektit të tij duke postuar një shkrim të Corriere Della Sera.

“Ja dhe prestigjozja Corriere della Sera plot fjalë të mira për Tiranën kullat stadiumin e ri frymën e transformimit”, shkruan Rama në postimin e shoqëruar me shkrimin e Corriere.

armina2

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 18 mars 2019

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.